O mnie

Hej ! Mam na imię Honorata , ale mówią mi Honda lub Honia. Niedługo skończę 25 lat czyli prawie ćwierć wieku za mną. To doskonały czas, żeby zacząć coś nowego i stąd pomysł utworzenia bloga.

Gotuje odkąd pamiętam, już w dzieciństwie gotowałam miksturę na zająca (tak, tego zająca co przynosi prezenty na Wielkanoc), od ponad 5 lat pracuje w kuchni i tam zdobywam nowe umiejętności i poznaje gastronomiczne triki . Gotuję w domu i w pracy , gotuje sercem. Ten blog ma być spisem receptur na dania własne, ale też na dania podejrzane, spróbowane  i zinterpretowane przeze mnie. Doprawione szczyptą "czegoś" swojego.

Gotowanie to jednak nie wszystko, aby zrealizować swój plan potrzebowałam komputerowego geniusza (bo dla mnie to troszkę czarna magia), który stworzy mi stronę, zajmie się techniczną stroną bloga i tymi innymi magicznymi rzeczami. W taki sposób zaczęłam współpracować z moim bratem Mikołajem - studentem grafiki komputerowej, człowiekiem o wielu umiejętnościach i talentach. I tak właśnie zaczyna się nasza zabawa w bloga. Mam nadzieje że pobawicie się razem z nami, a moje przepisy będą miały swoje miejsce na waszych stołach. 🙂

Do boju! 

Chcesz nam zadać pytanie?

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI